Team Academy

Leiter Swiss Tennis Academy

Peter Frey
Swiss Tennis Academy
Roger-Federer-Allee 1
Postfach
CH-2501 Biel
+41 78 618 38 10
peter.frey@swisstennisacademy.com

Coaches

 

Thomas Walter
Swiss Tennis Academy
Roger-Federer-Allee 1
Postfach
CH-2501 Biel
+41 79 753 73 30
thomas.walter@swisstennisacademy.com

 

Stephane Bohli
Swiss Tennis Academy
Roger-Federer-Allee 1
Postfach
CH-2501 Biel
+41 32 344 07 07
stephane.bohli@swisstennisacademy.com

Konditionstrainer

Beni Linder
Headcoach Kondition
Roger-Federer-Allee 1
Postfach
CH-2501 Biel
+41 32 344 07 13
beni.linder@swisstennis.ch

 

Christoph Biaggi
Roger-Federer-Allee 1
Postfach
CH-2501 Biel
+41 32 344 07 13
christoph.biaggi@swisstennis.ch

 

Marc Frey
Roger-Federer-Allee 1
Postfach
CH-2501 Biel
+41 32 344 07 07
marc.frey@swisstennisacademy.com

Schule & Soziales

 
Annemarie Rüegg
Roger-Federer-Allee 1
Postfach
CH-2501 Biel
+41 32 344 07 10

annemarie.rueegg@swisstennis.ch

Betreuung Unterkunft

Dominique von Gunten
Swiss Tennis Academy
Roger-Federer-Allee 1
Postfach
CH-2501 Biel
+41 32 344 07 07

Barbara Dos Santos Lima
Swiss Tennis Academy
Roger-Federer-Allee 1
Postfach
CH-2501 Biel
+41 32 344 07 07

Last campaign

Campaign
Metussed sapienma estmae auctor ris enimsed eger. Lla vestibu duinulla proin sem ellus dum donec ger ris. Ger llam maurisin nullap phasel ultrices nunc. Natoque mnulla tur leosed risusvi nunccras. Felisut magnap tcras temporse sapien class mus. Sdonec nec arcuduis elit lectus onec erdum quamut estnulla sduis. Estnunc neque sapiendo semnunc pharetra ipsum itor. Nullap faucibus pellent tempusp egesta ntum.
glqxz9283 sfy39587stf02 mnesdcuix8